PARTNERZY

KS Capoeira Camangula

Pokazy Capoeira to nic innego jak efekt ciężkich treningów. Grupa Show Capoeira składa się z ludzi, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na treningach, warsztatach, festiwalach doskonaląc swoją grę. Capoeira to dla Nas pasja! Przy doborze grupy pokazowej nie ma przypadków. Są to instruktorzy Capoeira grupy Capoeira Camangula, najlepsi zawodnicy, artyści, muzycy, akrobaci.
Współpracujemy z klubami sportowymi, stowarzyszeniami najlepszej grupy w Polsce Capoeira Camangula!

www.capoeira.katowice.pl

www.kscapoeira.com

logo camangula [Converted]

  

Flipside

Naszą pasją zawsze był film, reklama i animacja. Marzenia o pracy na planie filmowym z kamerą oraz kreowaniu i tworzeniu wspaniałych filmów i animacji. Zaczynając od fotografii, tworzenia animacji poklatkowych oraz pierwszych montaży te sny powoli stawały się rzeczywistością. Mijały lata, zmieniał się sprzęt i technologie, uczyliśmy się pracy w różnych warunkach podczas zdjęć do reklam, filmów i teledysków zbierając doświadczenie i umiejętności.

Dziś oferujemy swoje usługi i doświadczenie klientom z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. Tworzymy nowoczesne reklamy dla telewizji oraz na potrzeby kampanii internetowych, prezentacje firm i produktów, animacje 2d i 3d oraz animowane infografiki. Nie ma zadań niemożliwych a każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pracujemy zarówno dla dużych podmiotów jak i dla małych startupów. Nasza praca jest naszą pasją więc robimy ją najlepiej jak umiemy wkładając w to nasze serce, doświadczenie i sprzęt.

www.flipside.pl

 

FLIPSIDE1

 

Van Horn

Van Horn

VAN HORN MARKA POWSTAŁA W 2002 ROKU . Ideą marki jest promowanie dobrego stylu idącego zawsze z aktualnymi trendami mody . Na przestrzeni kilkunastu lat nabytego doświadczenia i w odpowiedzi na zapotrzebowania naszych klientów marka ewoluowała o coraz to nowe produkty skierowane dla mężczyzn ceniących sobie dobry smak połączony z najwyższym kunsztem krawiectwa . Poprzez sieć sprzedaży u boku najlepszych firm modowych w Polsce skierowanych dla mężczyzn takich jak min. PIERRE CARDIN czy STRELLSON produktu docierały do coraz to większej rzeszy odbiorców. W marcu 2013 roku marka postanowiła otworzyć swój pierwszy salon z ofertą swoich produktów oraz o poszerzenie swojej kolekcji o bogaty wybór obuwia męskiego . W ten oto sposób w odpowiedzi na rynkowe zapotrzebowanie powstał pierwszy ,, shop concept ,, salonów modowo – obuwniczych skierowanych dla mężczyzn . Podstawowe kolekcje to Klasyka – w szerokim znaczeniu tego słowa , połączenie tkanin z najlepszych europejskich fabryk z doskonałym ułożeniem i podkreśleniem linii klasycznej , której nie powstydzi się żaden mężczyzna nie zależnie od wieku czy okazji do jej założenia . Casual – w odpowiedzi na zapotrzebowanie i szybki tryb naszego życia codziennego , kolekcja ta jest połączeniem lekkości , wygody i światowych trendów gwarantujących najwyższą jakość oraz satysfakcję w noszeniu . Kolekcja obuwia dla mężczyzn to przede wszystkim odpowiedź na braki w aktualnym rynku mody w Polsce . Na rynku obuwniczym wprowadzanie kolekcji skierowanej dla mężczyzn nie jednokrotnie traktowane jest jak zło konieczne . Mężczyzna zawsze traktowany był jako ten który kupi zawsze czarne obuwie i nie jest specjalnie wybredny w przeciwieństwie do jego piękniejszej połowy . Czy nie jeden z was biegał po galerii handlowej z przypadkowo zakupionymi butami i wiecznym dylematem co dobrać aby pasowało ? Brak dzisiaj na rynku kompleksowego salonu odzieżowego gdzie do dobrego zestawu odzieżowego można dobrać odpowiednie obuwie . W ofercie posiadamy zawsze około 40 modeli obuwia odpowiednio dobranego do naszych kolekcji jak również pasującego do aktualnej garderoby która klient posiada w domu .

Informacje zaczerpnięte ze strony: http://www.fashionhouse.pl/sosnowiec/sklep/strellsonvanhorn_7.html

  

VAN HORN biały