Lego Creator – stwórz zaawansowane konstrukcje z klocków!

Wraz z przyjściem na świat dziecka, w domu pojawiają się również liczne zabawki, które zmieniają się w zależności od wieku pociechy. To niezwykle istotne, aby dopasowywać dodatki do zabawy do umiejętności dziecka, aby mogły one wspierać jego rozwój, ale jednocześnie nie przewyższały jego możliwości. Lego są lubianymi i najpopularniejszymi klockami na rynku zabawek dla dzieci. Seria Lego creator dla dzieci  składa się z dwóch części: Lego Creator 3in1, która skierowana jest do dzieci od 6 roku życia oraz Lego Creator Expert, która przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia i stanowi niemałe wyzwanie dla dorosłych. 

Lego Creator 3in1 – poznaj możliwości tej serii

Klocki z tej linii są odpowiednie dla dzieci od 6 roku życia. Oferują szerokie pole manewrów, które ograniczone jest wyłącznie wyobraźnią dziecka. Każdy z modeli można złożyć na 3 wybrane sposoby. W ten sposób z dwupoziomowej kamienicy, która na parterze ma sklep z kluskami, a na piętrze mieszkanie z tarasem na dachu możesz stworzyć sklep rowerowy, stoisko z gazetami i studio artystyczne. Jeśli zechcesz zmienić ułożenie, łatwo i szybko możesz zbudować salon gier z trzema automatami!

Lego Creator Expert – zabawa dla starszych

Modele z tej serii zostały stworzone z myślą o osobach powyżej 18 roku życia, ze względu na poziom skomplikowania. Składanie modeli z tej linii może służyć zarówno czystej rozrywce, jak i stworzeniu ozdób do własnego wnętrza. A zakres możliwości jest niezwykle szeroki! Od kwiatków, które staną się stylowym dodatkiem do mieszkania, przez różnorodne budynki i zabytki, które mogą przypominać o odwiedzonych przez Ciebie miejscach, aż do pojazdów wszelkiego rodzaju, które będą reprezentacją Twoich zainteresowań. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni zestaw?

Zanim dokonasz zakupu konkretnego modelu, rozważ kilka kwestii. Przede wszystkim zwróć uwagę na minimalny wiek dla danego zestawu. Istotna jest również liczba elementów, tematyka, dostępność, cena i ocena innych użytkowników, dzięki czemu będziesz mógł dokonać w pełni świadomych zakupów. 

About the Author

You may also like these